Pratęsta bendradarbiavimo sutartis su LSU

Vasario 27 d. LSU centriniuose rūmuose buvo pratęsta Lietuvos sporto universiteto bei Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos bendradarbiavimo sutartis. Sutartį pasirašė Kauno Gedimino sporto vidurinės mokyklos direktorius Vladislovas Janiūnas ir Lietuvos sporto universiteto rektorius prof. Albertas Skurvydas.

Taip pat buvo pasirašytas sutarties pratęsimas tarp Lietuvos sporto universiteto ir Kauno miesto savivaldybės dėl apšilimo aikštelės panaudos bei Lietuvos sporto universiteto ir Lietuvos irklavimo federacijos bendradarbiavimo sutartis.

Renginyje dalyvavo Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas,  Seimo narė, buvusi LR krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, Kauno miesto tarybos narys Gediminas Budnikas, LSU sporto ir infrastruktūros prorektorius prof. dr. Aleksas Stanislovaitis, mokyklos ir universiteto bendruomenių atstovai.

Mokykla įvardinta kaip svarbi LSU partnerė, turinti ambicingų planų tapti Lietuvos sporto universiteto licėjumi. Už daugelį metų trunkantį bendradarbiavimą mūsų mokyklos direktoriui, Universiteto absolventui Vladislovui Janiūnui buvo įteiktas LSU aukso garbės ženklas. Direktorius dėkojo LSU vadovams ir prof. habil. dr. Antanui Skarbaliui už pagalbą kuriant sporto ir sveikatinimo mokyklos viziją.

Po sutarčių pasirašymo ceremonijos Seimo narė, buvusi LR krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė skaitė paskaitą apie krašto apsaugos aktualijas bei sudėtingą Europos politinę situaciją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Pušnovienė