Profesinio orientavimo renginys

Vasario 26 d. gimnazijoje vyko profesinio orientavimo ir konsultavimo renginys. Antrokės Eglės mama, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro profesijos mokytoja Rasa Virginija Venterienė, antrosios gimnazijos klasės mokiniams pristatė mokymo centro veiklą ir siūlomas mokymo programas.
Ji pasakojo, kad centras jungia buvusias Kauno maisto pramonės ir Kauno prekybos ir verslo mokyklas, šiuo metu jame mokosi apie 1000 mokinių. Centre veikia Maisto technologijų ir prekybos, Viešbučių ir viešojo maitinimo, Suaugusiųjų mokymo skyriai, o siekiančių įgyti vidurinį išsilavinimą mokymui vadovauja gimnazijos skyrius. Praktinis mokymas vyksta sektoriniuose mokymo centruose ir miesto įmonėse. Stengiamasi, kad jis būtų panašus į įmonės veiklą: veikia mokomoji parduotuvė, kepykla, konditerijos cechas, mėsos perdirbimo cechas, viešbutis, restoranas bei restorano virtuvė. Mokiniai turi galimybę atlikti praktiką Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Italijoje ir kitose Europos šalyse.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina Pušnovienė