Projektas „Nepamiršk parašiuto“

Mūsų gimnazijos II-ios klasės mokiniai dalyvavo bandomajame jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte „Nepamiršk parašiuto“. Projekto metu  vyko integruota ekonomikos ir pilietiškumo pamoka „Burtažodis: socialinis draudimas – kaip jis veikia ir kam to reikia?“. Mokytojas Gvidas Karkauskas priminė mokiniams tai, kas yra socialinis draudimas ir kam jis reikalingas; pilietiškumo mokytoja Edita Mačiulaitienė kalbėjo apie solidarumo reikšmę, o mokiniai atliko užduotis grupėse ir tada jas pristatė.

IIa klasės mokiniai lankėsi Kauno „Sodroje“, o gimnazijos komanda dalyvavo Kauno savivaldybėje vykusiame protmūšyje „Nepamiršk parašiuto“. Šio projekto metu gimnazistai susipažino su Lietuvos respublikos socialinio draudimo sistema, įvertino socialinės atsakomybės ir solidarumo svarbą.