Projektas ,,Papuoškime miestą gėlėmis‘‘

Šiemet net tris metų laikus kai kurie Kauno m. ugdymo įstaigų pradinių klasių mokiniai, jų šeimos nariai ir mokytojai buvo puikūs gamtos mylėtojai – ,,gyveno gamtoje“. Jie, dalyvaudami ilgalaikio projekto ,,Papuoškime miestą gėlėmis“ veikloje, ne tik keliavo daigelio gyvenimo keliu, bet atskleidė grožio paslaptis gamtoje, patyrė džiugių emocijų. Šiame projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos 4a klasės mokinė Eglė Venterytė. Ji parengė puikų stendinį pranešimą.

Spalio 18 d. Kauno m. ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų ilgalaikio projekto ,,Papuoškime miestą gėlėmis‘‘ dalyviai susirinko į Kazio Griniaus progimnaziją pasidalinti patirtais įspūdžiais, pasidžiaugti atliktais darbais. Džiaugiamės, kad vaikai savo mažomis rankelėmis jau gali kurti grožį, kad noriai dalinasi savo darbeliais.