Protmūšis „Lietuvos nepriklausomybės šimtmetis istorijoje, literatūroje ir mene“

Kovo 20 d. mūsų gimnazijoje vyko Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 10 klasių mokinių proto mūšis-viktorina „Lietuvos nepriklausomybės šimtmetis istorijoje, literatūroje ir mene“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Protų mūšyje-viktorinoje dalyvavo šešios Kauno miesto gimnazijų („Santaros“, Veršvų, VDU „Rasos“, Jono Pauliaus II-ojo, Juozo Grušo meno bei Gedimino sporto ir sveikatinimo) dešimtokų komandos. Mokiniai parodė išsamias XX–XXI a. Lietuvos istorijos žinias, gerą istorinių įvykių išmanymą, klausėsi ir atpažino duoto laikotarpio dainas. Nors visos komandos pasirodė puikiai, tačiau geriausiai sekėsi  Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos dešimtokams, užėmusiems pirmąją vietą, Juozo Grušo meno gimnazijos mokiniai užėmė antrąją vietą, o Veršvų gimnazistai – trečiąją vietą.

Mokinių proto mūšis-viktorina „Lietuvos nepriklausomybės šimtmetis istorijoje, literatūroje ir mene“ parodė, kad mūsų jaunimas domisi Lietuvos bei savo miesto istorija, puoselėja pilietines vertybes, yra sąmoningi ir labai kūrybingi.

Ačiū visiems dalyvavusiems!