Protų mūšis „Kartu mes Lietuva“

Vasario ir kovo mėnesiais minime dvi mūsų šalies valstybingumui svarbias datas: vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Siekdama puoselėti į nepriklausomybę atvedusias vertybes – susitelkimą, bendruomeniškumą ir meilę Lietuvos laisvei, – Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentu inicijavo Lietuvos mokyklų bendruomenėms skirtą edukacinį konkursą – protų mūšį „Kartu mes Lietuva“.

Vasario 17 d. mūsų gimnazijoje vyko I-asis šio konkurso turas, kuriame dalyvavo I-IV klasių komandos. Geriausiai sekėsi IVa klasės komandai „Užmirštuolėms ir Ko“, antra vieta atiteko Ib klasės komandai „Lietuvaitės“, trečioje vietoje liko IIIa klasės komanda „Gediminaičiai“.

Sveikiname „Užmirštuoles ir Ko“ IVa klasės komandą: mokytojas Rūtą Gadeckienę ir Kristiną Pušnovienę, gimnazistes: Karoliną Gaučaitę, Domantę Balsytę, Deimantę Morkūnaitę. Tikimės puikaus jų pasirodymo šio konkurso II-ajame ture kovo 10 dieną.

Labai dėkoju visoms komandoms už puikias žinias apie Lietuvą ir smagiai praleistą popietę.

Istorijos mokytoja Edita Mačiulaitienė