Renginiai, skirti Europos sveikos mitybos dienai paminėti

Lapkričio 5–8 dienomis gimnazijoje vyko įvairios sveikatinimo veiklos, skirtos Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Antradienį per ilgąją pertrauką mokėmės taisyklingai kvėpuoti bei atlikome atpalaiduojančius kvėpavimo pratimus. Trečiadienį gimnazijoje vyravo oranžinė spalva – šventėme MORKADIENĮ! Mokiniai atvyko pasipuošę oranžiniais rūbais ir aksesuarais. Biologijos mokytoja Janina Žukauskienė parengė pranešimą apie morkų auginimo istoriją ir jų naudą mūsų sveikatai. Ilgąją pertrauką skyrėme patiekalų iš morkų degustavimui. Stalai lūžo nuo morkų griežinėlių, šiaudelių, traškučių, salotų, užtepėlių, morkų duonelės, pyragų ir keksiukų.

Dėkojame visiems mokiniams ir jų tėveliams, technologijų mokytojoms, klasių auklėtojams, padėjusiems surengti gardžių sveikuoliškų užkandžių stalą! Buvo labai skanu, patiekalų lėkštės greitai ištuštėjo, bet alkano nepalikom nei vieno!

Ketvirtadienį gimnazijos mokinius pakvietėme susikauti protų mūšyje „Mityba ir sveikata“ naudojant internetinį įrankį „Kahoot“, kurį parengė biologijos mokytoja Giedrė Jonytė. Džiaugiamės protų mūšio prizininkais: IVa klasės mokiniu Nauriu Kavaliausku, trečiosios vietos laimėtoju,  IVb klasės mokiniu Ignu Bartusevičiumi,  užėmusiu antrąją vietą, ir  7a klasės mokine Smilte Orantaite, tapusia nugalėtoja!

Tą pačią dieną gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinė grupė kartu su KPKC taip pat organizavo konferenciją „Atverkime sveikatos skrynią“ Kauno miesto mokyklų 7–8 ir I–II gimnazijos klasių mokiniams. Plenarinį pranešimą ,,Mokinių sveikos mitybos rekomendacijos“ skaitė Gintarė Kalinienė, LSMU lektorė.

Penktadienį skyrėme rudens karaliui – moliūgui – ir gardžiavomės kvapnia moliūgų sriuba. Dėkojame UAB „Kaspaula“ už puikias vaišes!