RENGINIAI, SKIRTI PASAULINEI KOVOS SU AIDS DIENAI PAMINĖTI

Gruodžio 1-oji – pasaulinė kovos su AIDS diena. Šiai dienai paminėti mokykloje vyko įvairūs renginiai.

Lapkričio 27 d. mūsų mokykloje vyko prevencinis renginys, skirtas AIDS dienai paminėti: buvo vykdomos kvadrato bei golfo varžybos (golfo rungtyse dalyvavo mergaitės, o kvadrato berniukai). Renginyje dalyvavo Kauno Žaliakalnio, Jono Žemaičio – Vytauto progimnazijų bei Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos mokiniai.

Golfo varžybose užimtos vietos:
1. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla
2. Freaks (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3. Taikliosios šeštokes (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4. SMILE (Kauno Jono Žemaičio – Vytauto progimnazija)

Kvadrato varžybose užimtos vietos:
1. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla
2. Kauno Jono Žemaičio – Vytauto progimnazija
3. Kauno Žaliakalnio progimnazija

Lapkričio 29 d. mokyklos bendruomenė prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyvos paminėti Pasaulinę AIDS dieną, kurios metu vyko konkursas – protų mūšis. Konkurse varžėsi 9-12 klasių mokinių komandos, iš kurių 1-oji vieta atiteko 9b klasei, 2-oji vieta – 11a klasei.

Po konkurso 9-12 klasių mokiniams vyko paskaita „Kraujo donorystė“, kurią vedė VšĮ Kauno klinikų Kraujo centro donorų organizatorė Auksė Gulbinaitė.

Mokinių taryba, prisidėdama prie AIDS dienos minėjimo, pagamino ir visai mokyklos bendruomenei į atlapus įsegė AIDS dienos simbolį – raudoną kaspinėlį bei skelbdama prevencinę akciją prieš žalingus įpročius, suorganizavo plakatų parodą. Plakatus rengė visos klasės, vadovaujamos klasių auklėtojų ir dailės mokytojos Ilonos Murašovienės. Plakatuose mokiniai vaizdavo antireklamą alkoholiui, narkotikams ir kitiems žalingiems įpročiams, išreiškė savo požiūrį į AIDS.

Veiklas AIDS dienai mokykloje organizavo:
Sporto renginių organizatorius Andrius Šarkus
Kūno kultūros mokytojos Vilma Sereckienė ir Inga Ramonienė