Robotikos konkursas „Mąstau, konstruoju, programuoju“

Kovo 15 d. mūsų gimnazijoje vyko Kauno miesto moksleivių robotikos konkursas „Mąstau, konstruoju, programuoju“Konkurse dalyvavo devynios Kauno miesto mokyklos: Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, Kauno Dainavos progimnazija, Kauno Senamiesčio progimnazija, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija, Kauno Bernardo Brazdžionio daugiafunkcis centras,  Kauno Vinco Kudirkos progimnazija, Kauno Panemunės pradinė mokykla bei Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija.

Šio konkurso tikslai: skatinti, plėtoti informacinių technologijų pažinimą, ugdyti kūrybiškumą, domėtis pasauliu, mąstyti ir spręsti iškilusias problemas,  dirbti grupėse, užduotis atlikti per tam skirtą laiką konstruojant su Lego Wedo 2.0 robotais.

Mokiniai atliko tris užduotis: Robotas-dailininkas (konstravimas), gyvūno konstravimas, robotas-sniego mašina (konstravimas).  Kiekviena komanda pateiktą užduotį turėjo atlikti per tam tikrą laiką. Konstruoti buvo sunku, kadangi mokiniai negalėjo naudotis instrukcijomis. Konkurse mokinius konsultavo dvi robotikos mokytojos, informacinių technologijų vyr. mokytoja Jolanta Lukočienė ir VU trečio kurso studentė Karolina Šviežikaitė.

Visos komandos buvo apdovanotos UAB „Gudobelė“ rėmėjų prizais ir kitais saldžiais skanėstais. Kiekviena komanda gavo nominacijas.

Renginio organizatorė informacinių technologijų vyr. mokytoja Jolanta Lukočienė