Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 1-ąją į gimnazijos aikštyną susirinko mokiniai, mokytojai, gimnazijos administracija, mokinių tėvai ir gimnazijos svečiai. Aidint iškilmingam gimnazijos himnui pirmokėlius į aikštę palydėjo abiturientai. Tada buvo įnešta gimnazijos vėliava ir sugiedotas Lietuvos valstybės himnas.

Gimnazijos bendruomenę naujųjų mokslo metų proga pasveikino direktorius Vladislovas Janiūnas. Po direktoriaus sveikinimo kalbos buvo pristatyta pradinių klasių mokytoja Dalia Karvelienė, kuri paragino pirmokus svajoti, kurti, būti smalsiais ir žingeidžiais. Mažieji pirmokėliai sustojo ratu ir paleido į dangų balionėlius su užrašytomis svajonėmis.

Savo pačių sukurtu sportiniu šokiu gimnazijos bendruomenę pasveikino aštuntosios klasės merginų komanda. Smagūs ritmai priminė gražuolę vasarą!

III A klasė gimnazistė Monika Ambrazevičiūtė visiems skyrė populiariosios atlikėjos Sia dainą apie žmogaus laisvę, svajonės suteiktus sparnus, skrydį į šviesą.

Skambant nuotaikingai instrumentinei muzikai renginio vedėja IIIA klasės mokinė Sibilė Amankavičiūtė pakvietė visus mokinius ir mokytojus į klases.

Prasidėjo dar vieneri mokslo metai…