„Savaitė be patyčių“ mokykloje

Kovo 19-25 d. mokykloje vyko įvairios akcijos, skirtos „Savaitei be patyčių“. Iniciatyvos tikslas – stengtis visais įmanomais būdais atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius. Iniciatyvos globėja – Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga. Kasmet prie šios iniciatyvos prisijungia šimtai Lietuvos mokslo įstaigų, organizacijų, kurios kiekviena įgyvendina savo unikalų veiksmų planą, skirtą „Savaitei be patyčių“ pažymėti.

Mūsų mokykla taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos organizuodama akcijas: pirmadienis – „Apsikabinimų diena“ ir trečiadienis – „Komplimentų diena“. Didelio dėmesio sulaukė ir „Spalvų savaitė“, kurios metu visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama susivienyti ir kiekvieną dieną turėti vieną bendrą spalvą:
Pirmadienis – GELTONA (draugystė)
Antradienis – MĖLYNA (gėris)
Trečiadienis – RAUDONA (meilė)
Ketvirtadienis – VIOLETINĖ (ištikimybė)
Penktadienis – ŽALIA (harmonija)

Aktyviausiai „Spalvų savaitėje“ dalyvavo ir padėkos raštais bei saldžiu prizu apdovanotos 5a, 6a ir 9a klasės. Aktyviai į šią akciją įsijungė ir mokytojų kolektyvas.

Dėkojame visiems už dalyvavimą!