Meniu Uždaryti

Tarptautinis studentų sporto festivalis

Rugsėjo 20 d. Kaune vyko Tarptautinis studentų sporto festivalis. Beveik 200 studentų ir mokinių iš 12 mokymosi įstaigų varžėsi mažojo futbolo, gatvės krepšinio ir paplūdimio tinklinio turnyruose.

„Sportas yra neatsiejama švietimo dalis fizine ir intelektualine prasme. Kadangi kūno kultūra, fizinis aktyvumas ir sportas formuoja sveikos gyvensenos, savęs pasitikėjimo ir socialiai atsakingos asmenybės įgūdžius, 2015 metais Tarptautinės universitetinio sporto federacijos (FISU) ir Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) iniciatyva rugsėjo 20 d. buvo pripažinta Tarptautine universitetinio sporto diena. Šia proga LSU kartu su Lietuvos studentų sporto asociacija (LSSA) antrus metus iš eilės kvietė studentus ir vyresnių klasių mokinius aktyviai praleisti laiką „Tarptautiniame studentų sporto festivalyje“ – pasakojo projekto vadovė Goda Mankutė.

Gatvės krepšinio čempionų vardą iškovojo Kauno „Saulės“ gimnazija. Antrąją vietą laimėjo komanda „Be pavadinimo“, sudaryta iš Kauno „Saulės“, VDU „Rasos“ ir Kauno Antano Smetonos gimnazijų moksleivių. Bronzos medalius iškovojo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos auklėtiniai.

Tinklinio turnyre nepralenkiami buvo Kauno „Varpo“ gimnazistai, sidabro medalius iškovojo Kauno „Saulės“ gimnazijos I-oji komanda. Bronzos medaliais pasipuošė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos auklėtiniai.

Mažojo futbolo turnyro nugalėtoja tapo Kauno „Saulės“ gimnazijos komanda. Sidabro medalius iškovojo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija.