Sėkmingas pasirodymas mergaičių salės futbolo turnyre „LadyGolas“

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos 5-6 klasių mergaičių komanda mergaičių salės futbolo turnyre „LadyGolas“ užėmė trečiąją vietą tarp aštuonių komandų. Turnyras skirtas populiarinti salės futbolo žaidimą ir sudominti mergaites šiuo sportu Kauno mieste.

Labai džiugu Kaune užimti tokią aukštą vietą. Mergaitės noriai dalyvavo varžybose ir džiaugėsi galėdamos išbandyti save futbolo aikštelėje. Kai kurioms iš jų tai buvo pirmasis kartas žaisti salės futbolą varžybose.

Sveikiname 5a klasės mokines: Ievą Pušnovaitę. Austėją Truklicaitę, Gabiją Mozerytę; 6a klasės mokines: Gabrielę Bernotavičiūtę, Rositą Adomaitytę, Eglę Kisarauskaitę, Miglę Kisarauskaitę, Gabrielę Augulytę ir Pauliną Augaitę.

Robertas Mežvinskis