Šiaurės šalių literatūros skaitymai „Auštant“

Kaip įprasta, Šiaurės šalių literatūros savaitė rengiama lapkritį, tamsiausiu metų laiku, kai žvakių šviesoje skaitome ištraukas iš Šiaurės šalių knygų. Šių metų garsinio skaitymo tema – svajonės ir ilgesys.

5-II klasių mokiniai skaitė ištraukas iš Karinos Erlandsson (Karin Erlandsson) knygos „Perlų ieškotoja“, o pradinukai klausėsi švedų rašytojo H. K. Anderseno pasakos „Mergaitė su degtukais“, kurią jiems skaitė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Teškevičienė, gimnazijos bibliotekininkė Aušra, o pas antrokus apsilankė laikinai einantis direktoriaus pareigas dr. Ričardas Būtėnas.

Dėkojame tiems, kurie atidžiai klausėsi, ir tiems, kurie žvakių šviesoje taip gražiai skaitė, ir tiems, kurie sukūrė tą nuostabią rytmečio nuotaiką…