„Pyragų diena“ ir mūsų gimnazijoje

Lapkričio 6 d. mūsų gimnazija Mokinių tarybos iniciatyva prisijungė prie TV3 televizijos organizuotos kilnios akcijos „Pyragų diena“, kurios metu surinktos lėšos yra skiriamos paramos projektui „Išsipildymo akcija 2015“.

1-8 ir I-II gimnazijos klasių mokiniai su tėvais namuose, grupelėmis gimnazijoje kepė pačius įvairiausius pyragus ir už simbolinę kainą pardavinėjo juos mokslo draugams, mokytojams, apsilankiusiems tėveliams. Renginio metu buvo surinkta 92 eurai, kurie pervesti į „Išsipildymo akcija 2015“ sąskaitą.

Mūsų gimnazijos „Pyragų dienos“ akimirkas galite rasti specialiame TV3 „Pyragų dienos“ žemėlapyje. Daugiau informacijos apie „Išsipildymo akciją 2015“ rasite čia.

Dėkojame už gerumą visiems, atsakingai prisidėjusiems prie šios akcijos įgyvendinimo mūsų gimnazijoje.

Mokinių taryba