ŠOKIO DIENA MOKYKLOJE

Kovo 7 d. mokykloje suorganizuota „Šokio diena“, kuriai 5-11 klasių mokiniai keletą savaičių intensyviai ruošėsi.

Mokiniai gavo užduotį: pasirinkti šokio stilių, surinkti informaciją apie jį ir paruošti šokį. Mokiniai noriai ėmėsi šios veiklos, keletą savaičių intensyviai mokėsi šokti ir ruošėsi pasirodymams.

5a klasės mokiniai pristatė lietuvių liaudies šokius ir labai puikiai sušoko lietuvių liaudies ratelį „Kalvelis“, 6a klasė pasirinko hiphopo stilių, 7a klasė pristatė šiuolaikinius šokius ir visus pakerėjo puikiai atliktu savo šokiu, 8a klasė renginio dalyvius nukėlė į XX a. 8 dešimtmetį ir priminė disko stilių, puikiai įsijausdami ir atlikdami disko stiliaus šokį, 9a klasės mokiniai sušoko uždegančią salsą, o vienuoliktokai susijungė į vieną komandą ir sušoko skirtingų šokių stilių kompoziciją.

Visi renginio dalyviai buvo laimėtojai – savo šokius puikiai sušokusios visos klasės buvo apdovanotos už pastangas, o baigiantis renginiui visi renginio dalyviai mokėsi šokti kaubojišką šokį. Renginys visiems labai patiko.

„Šokio dienos“ organizatorės Edita Mačiulaitienė ir Vilma Sereckienė