Sportas be korupcijos

Gruodžio 7 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje vyko jau tradicija tapęs renginys „Sportas be korupcijos“, skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.  Šią dieną stengiamasi  atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Korupcija – neteisėta veikla, piktnaudžiavimas patikėta galia siekiant asmeninės naudos.

Tarptautinę antikorupcijos dieną iniciavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Gruodžio 9-oji pasirinkta todėl, kad šią dieną 2003 metais Meridoje (Meksikoje) įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti. Jos metu buvo pasirašyta Jungtinių Tautų konvencija prieš korupciją.

Dalyvauti linksmosiose estafetėse atvyko svečiai iš Kauno Dainavos progimnazijos ir Kauno Rokų gimnazijos. Taip pat varžėsi ir dvi šeimininkų 5-ų klasių komandos. Mokiniams reikėjo atlikti įvairias užduotis ir įveikti skirtingas kliūtis. Žinoma, nugalėtojų čia nebuvo. Visos komandos buvo apdovanotas padėkomis ir saldžiaisiais prizais.

Juk didžiausia pergalė yra varžytis sąžiningai ir be korupcijos!

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis