Home » 2012-2013 m.m. geriausi sportininkai

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:45 - 11.30
5. 12:00 - 12:45
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30
9. 15:35 - 16:20

Pamokų tvarkaraštis

Mokinių atostogos

Elektroninis dienynas

Projektai








Nuorodos









Statistika

32970

2012-2013 m.m. geriausi sportininkai

LIVETA JASIŪNAITĖ (12a kl.)
Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos ieties metimo čempionė
Pasaulio lengvosios atletikos ieties metimo rungtyje 8 vieta

ANETA MAKAVIČIŪTĖ (6a kl.)
Lietuvos jaunučių sportinės gimnastikos vicečempionė (asmeniniuose pratimuose ant buomo ir laisvuosiuose pratimuose)
Kauno atvirų jaunučių rudens asmeninių sportinės gimnastikos varžybų čempionė (daugiakovėje ir laisvuosiuose pratimuose)

SIMONA DOBILAITĖ (11a kl.)
Lietuvos jaunių lengvosios atletikos ieties metimo čempionė, rekordininkė

SKAISTĖ GERULYTE (11a kl.)
Lietuvos aerobinės gimnastikos daugkartinė čempionė, Latvijos čempionė
Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvė, tarptautinių čempionatų nugalėtoja

GINTAUTĖ MARČIULIONYTĖ (9a kl.)
Lietuvos dziudo suaugusiųjų čempionato III vietos laimėtoja

RŪTA TAMULAITYTĖ (9b kl.)
„Manijos“ krepšinio čempionato III vietos laimėtoja
Lietuvos jaunučių krepšinio žaidynių vicečempionė

KLAIDAS VINKŠNAITIS (9b kl.)
Krepšinio
NEYBL antro turo varžybų čempionas

MATAS GRUŽAUSKAS (7a kl.)
Lietuvos dziudo U-15 vicečempionas
Lietuvos moksleivių dziudo pirmenybių čempionas

KAROLIS ČEKANAVIČIUS (10b kl.)
Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos rutulio stūmimo čempionas
Pabaltijo jaunučių lengvosios atletikos rutulio stūmimo čempionas

TAURAS PETRUŠKEVIČIUS (10b kl.)
Lietuvos jaunučių žaidynių lengvosios atletikos čempionas ir prizininkas, 100m  III vieta, estafetinis bėgimas 4x100m  I vieta

KLAUDIJUS JAŠINSKAS, BENAS AUGUSTINAS, AIDAS KUZMINSKAS (9b kl.)
Tarptautinio krepšinio turnyro Ispanijoje II vietos laimėtojai

MARTYNAS MANKEVIČIUS (9b kl.)
Lietuvos jaunučių pirmenybių lengvosios atletikos ietiės metimo prizininkas
Tarptautinio lengvosios atletikos ilgų metimų festivalio IV vietos laimėtojas

KAROLINA NARKEVIČIŪTĖ (9b kl.)
Tarptautinio lengvosios atletikos ilgų metimų festivalio III vietos laimėtoja
Kauno rudens metimų pirmenybių II ir III vietos laimėtoja
Pabaltijo metimų festivalio VI vietos laimėtoja

KAROLIS MAISURADZĖ (9b kl.)
Tarptautinio lengvosios atletikos vaikų žaidynių rutulio stūmimo II vietos laimėtojas (Pietų Korėja)

MANTVYDAS STAŠELIS, SIMAS RAUPYS, JUSTAS TAMULIS (12a kl.)
2012 m. krepšinio Europos jaunių vicečempionai

GODA BUTKUTĖ (8b kl.)
Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė
Tarptautinių turnyrų nugalėtoja ir prizininkė

MINTARĖ CIBULSKAITĖ (11a kl.)
Lietuvos dziudo jaunių čempionė
Lietuvos rinktinės narė

EVALDAS KAIRYS (10 kl.)
Lietuvos jaunučių krepšinio čempionas

AIRIDAS NOREIKA (10a kl.)
Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių ieties metimo vicečempionas

TOMAS MIŠKINIS (12a kl.)
Lietuvos krepšinio jaunių sporto žaidynių vicečempionas

EVALDAS DZIALTUVAS (10a kl.)
Lietuvos (ARF-120 lengvieji) kartingų čempionas

NIKODEMAS KILMONAS (12a kl.)
Lietuvos vyrų plaukimo čempionato, 4x200m. laisvuoju stiliumi, estafetėje, vicečempionas
Lietuvos suaugusių čempionato, 200m. nugara, III vietos laimėtojas

ROKAS MERČAITIS (12a kl.)
Europos jaunių akademinio irklavimo čempionato dalyvis
Baltijos šalių irklavimo taurės vicečempionas