Home » 2014-2015 m.m. geriausi sportininkai

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:45 - 11.30
5. 12:00 - 12:45
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30
9. 15:35 - 16:20

Pamokų tvarkaraštis

Mokinių atostogos

Elektroninis dienynas

Projektai








Nuorodos









Statistika

32970

2014-2015 m.m. geriausi sportininkai

Karolis Čekanavičius (12b kl.) Lengvoji atletika, rutulio stūmimas
Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos rutulio stūmimo vicečempionas

Karolis Maisuradzė (11b kl.) Lengvoji atletika, rutulio stūmimas
Lietuvos jaunių lengvosios atletikos rutulio stūmimo čempionas
Pasaulio jaunimo olimpiados rutulio stūmimo 11 vietos laimėtojas
Europos jaunių atrankinių varžybų rutulio stūmimo 5 vietos laimėtojas

Arnas Kazlauskas (9a kl.) akademinis irklavimas
Lietuvos jaunučių akademinio irklavimo žaidynių čempionas

Mantas Grodeckas (10a kl.) graikų-romėnų imtynės
Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionato prizininkas

Deimantė Kizalaitė (9b kl.) dailusis čiuožimas
Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė
Tarptautinių dailiojo čiuožimo varžybų Gdanske čempionė
„Varšuvos taurės“ dailiojo čiuožimo varžybų čempionė
Įvairių tarptautinių varžybų dalyvė ir prizininkė

Edvinas Mažintas (11b kl.) plaukimas
Lietuvos plaukimo čempionas (200 m bras)
Europos plaukimo čempionato Berlyne 7 vietos laimėtojas

Ruslanas Arkadjevas (12a kl.) plaukimas
Daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionato prizininkas
Kandidatas į Lietuvos plaukimo meistrus

Ernestas Juškevičius (6a kl.) būriavimas
Atvirojo Lenkijos būriavimo čempionato ( iki 11 m.) 6 vietos laimėtojas
Lietuvos būriavimo „B grupės“ čempionato prizininkas

Banga Lieputė (6a kl.) lengvoji atletika 600 m
Europos lengvosios atletikos 600 m čempionato 5 vietos laimėtoja
Lietuvos lengvosios atletikos 600 m čempionė

Ieva Petrauskaitė (10a kl.) akademinis irklavimas
Lietuvos jaunučių akademinio irklavimo čempionė

Tauras Petruškevičius (12 b kl.) Lengvoji atletika, šuolis į tolį
Europos jaunimo, Olimpinių žaidynių lengvosios atletikos šuolio į tolį atrankos varžybų 16 vietos laimėtojas
Baltijos šalių šuolio į tolį jaunių vicečempionas
Lietuvos jaunių šuolio į tolį vicečempionas

Linas Mėgelaitis (10b kl.) futbolas
2014 m. Lietuvos futbolo 1 lygos čempionas. FC Stumbras
FC „Pro Vercelli“ (Italija) klubo žaidėjas

Lukas Aleknavičius (11a kl.) kultūrizmas
Lietuvos jaunių kultūrizmo čempionas

Sonata Petrikaitė  (12a kl.) irklavimas
Europos jaunių irklavimo čempionate 1x valčių klasės 6 vietos laimėtoja
Pasaulio iki 23 m. irklavimo 1x klasės 10 vietos laimėtoja
Jaunių vasaros olimpinių žaidynių irklavimo 1x valčių klasės 4 vietos laimėtoja

Matas Gružauskas (9a kl.) dziudo
Lietuvos dziudo imtynių ( U-16 ) prizininkas
Lietuvos dziudo moksleivių ( U-16 ) čempionas
Tarptautinio Lenkijos dziudo turnyro ( U-16 ) čempionas