Sportiškiausia šeima

Vasario 21 d., gražų šeštadienio rytą, mokiniai su savo mamytėmis ir tėveliais būriavosi prie mokyklos durų. Mokykloje vyko tradicinis renginys, skirtas sportiškiausiai šeimai. Iš viso pasportuoti ir pasivaržyti įvairiausiose rungtyse atvyko net aštuoniolika šeimų. Labai džiugu, kad šiame informacinių technologijų, kompiuterių ir nežmoniško skubėjimo pasaulyje tėvai kartu su savo vaikais aktyviai leidžia laisvalaikį, bendrauja.

Šventę pradėjome nuo tradicinės mankštos, kurią mokiniai daro kiekvieną rytą. Kadangi šeimų susirinko išties daug, ištraukėme burtus ir jas suskirstėme į septynias komandas. Komandoms reikėjo įveikti net septynias estafetes, virvės traukimo rungtį ir specialią užduotį, skirtą atskirai kiekvienai šeimai. Komandos mušinėjo su rakete balionus, demonstravo salės riedulio, kamuolio varymo sugebėjimus, bėgo dviese sulindę į lanką, dėliojo iš raidžių žodžius, kuriuos sunešiojo komandų nariai ir daug kitų įvairių veiklų.

Labai azartiška ir įdomi paskutinė užduotis buvo skirta kiekvienai šeimai. Kiekvienos šeimos kapitonai kovojo už savo šeimą ir varžėsi kuris greitesnis. Jiems reikėjo salės centre grojant muzikai eiti ratu aplink apskritimą ir, kai tik muzika nustodavo groti, kuo greičiau atsisėsti ant vienos iš septyniolikos kėdžių, o žmonių buvo aštuoniolika. Su kiekvienu muzikos nutilimu vis iškrisdavo po vieną narį. Ir taip linksmai žaidėme kol centre liko tik viena kėdė, ant kurios galėjo atsisėsti tik vienas iš dviejų finalininkų. Nugalėjęs visus varžovus ir vienintelę likusią kėdę užėmė Šmitų šeimos kapitonas. Jiems atiteko specialus prizas.

Nugalėtojų ar pralaimėtojų šiame renginyje nebuvo. Nugalėjo gera nuotaika, sveikata ir buvimas kartu su šeima. Visos šeimos už dalyvavimą buvo apdovanotos diplomais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Visi buvo labai laimingi ir patenkinti pasikrovę gerų emocijų ir turiningai praleidę laiką.

Renginį organizavo sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis, kūno kultūros mokytojos Inga Ramonienė ir Vilma Sereckienė