Sportiškiausios šeimos konkursas

Vasario 27 d. vyko „Sportiškiausios šeimos“ konkursas. Jame dalyvavo 9 šeimų komandos, kurios siekė tapti sportiškiausia gimnazijos šeima. Šeimos komandą sudarė trys asmenys, tačiau bent vienas privalėjo būti suaugęs. Komandos varžėsi salės riedulio varžybose. Turnyrą sudarė du pogrupiai: A ir B. A pogrupyje pirmą vietą užėmė Vilkaičiai, antri liko Valinskai. B grupės nugalėtojais tapo Sinkevičiai, antri – Valiokai. Varžybose dėl trečios vietos ir bronzinio apdovanojimo stipresni buvo Valinskai. Finale varžėsi abiejų grupių stipriausios komandos, nei viena iš jų savo grupėje nepatyrusios pralaimėjimo skonio. Stipresni buvo Sinkevičiai, nugalėję Vilkaičių šeimyną.

Visos dalyvavusios šeimos buvo apdovanotos padėkos raštais, šokoladais. Stipriausioms šeimoms atiteko kamuoliai, taurės ir saldusis prizas. Visi dalyviai buvo patenkinti ir laimingi, galėję sudalyvauti šiame konkurse. Tai puiki proga pabūti kartu su šeima aktyviai leidžiant laiką.

Iškart po šio konkurso įvyko linksmosios ringo varžybos, kuriose varžėsi mokytojų komandos. Pasiskirstę po tris pagal plaukų spalvą, metodinį būrelį, dėstomą dalyką ar kitaip sudarę komandas, mokytojai varžėsi dėl sportiškiausiųjų titulo. Šias linksmas varžybas laimėjo pavaduotojos Rasos Puniškienės vedama Eglės Vitkevičienės ir Editos Mačiulaitienės trijulė. Mokytojai džiaugėsi turėję galimybę taip šauniai ir sportiškai praleisti laisvalaikį kartu su kolegomis.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis
Kūno kultūros mokytojos Vilma Sereckienė ir Inga Ramonienė