Sporto šventė “Galiūnai tarp mūsų”

Gegužės 24 d.  mokykloje vyko sporto šventė „Galiūnai tarp mūsų“. Šventės svečiai – Lietuvos galiūnai, daugkartiniai Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų prizininkai Vidas Blekaitis ir Dalius Ziminskas.

Šventėje dalyvavo 1-9 kl. mokinių komandos, dalyvavusios skirtingos sporto rungtyse: 1-4 kl. moksleiviai varžėsi estafečių varžybose; 5-9 kl. berniukai dalyvavo futbolo varžybose, mergaitės žaidė žolės riedulį.

Šventėje dalyvavę galiūnai organizavo stipriausių mokinių rinkimus. 1-4 kl. mokinių tarpe stipriausiu tapo 3a kl. mokinys Kasparas Vaitkevičius ir 4a kl. mokinė Vytautė Žigytė;  5-9 kl. tarpe atkakli kova vyko tarp 8a kl. mokinio Petro Artūro Gorodničenko ir 9b kl. mokinio Luko Požaičio, kuris ir nugalėjo šioje rungtyje.

Šventės metu galiūnai supažindino moksleivius su Lietuvos Galiūnų sporto rungtimis, pasiekimais, pristatė ir parodė svarmenis, kuriuos naudoja Lietuvos Galiūnų čempionatuose.

Kūno kultūros mokytoja Vilma Sereckienė