SPORTUOSI – ŽIEMOS NEBIJOSI

Kauno miesto pradinių klasių mokytojų Sveikos gyvensenos iniciatyvinė grupė pradinukus pakvietė dalyvauti projekte „Sportuosi – žiemos nebijosi“.

Visi pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis bei kūno kultūros mokytojais sportavo lauke, rungtyniavo įvairiose estafetėse. Visus lydėjo gera nuotaika. Įdomiausias renginio  akimirkas vaikai pavaizdavo savo sukurtuose atvirukuose. Gražiausių atvirukų paroda įrengta Kauno pedagogų kvalifikacijos centre.

Parodai savo atvirukus pristatė mūsų mokyklos mokiniai – 1a klasės mokiniai Saulė Žąsytytė ir Nojus Žąsytis (mokytoja Daiva Švedienė), 2a klasės mokinė Gabrielė Augulytė (mokytoja Loreta Bankauskienė), 3a klasės mokinys Irmantas Poškus (mokytoja Ina Levčenkaitė), 4a klasės mokinė Tėja Didžbalytė (mokytoja Virginija Ručienė).