Stipriausi Kauno mokyklų žaidynėse – 6b klasės futbolininkai

Gruodžio 9 dieną įvyko finalinės Kauno mokyklų žaidynių futbolo varžybos. Jose triumfavo žaidynių favoritai Kauno Gedimino  sporto ir sveikatinimo gimnazijos jaunieji futbolininkai. Nors 6b klasės mokiniai varžėsi su metais vyresniais varžovais, tačiau tai nesutrukdė jiems laimėti ir tapti stipriausiais Kaune. Nugalėtojai pateko į zonines Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) varžybas.

Gruodžio 14 dieną įvyko zoninės LMŽ varžybos, kuriose susitiko Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda bei jų varžovai iš Kaišiadorių ir Prienų mokyklų. Į šias varžybas dėl nežinomų priežasčių neatvyko jaunieji futbolininkai iš Alytaus.

Kovingai nusiteikę mūsų gimnazijos futbolininkai nepaliko jokių vilčių varžovams ir sutriuškino prieniškius rezultatu 8:0, o futbolo komandai iš Kaišiadorių atseikėjo net 10 įvarčių. Prieš šias rungtynes mūsų gimnazijos direktorius Vladislovas Janiūnas žaidėjams pažadėjo – komandos, kuri nepraleis nei vieno įvarčio, lauks tortas. Sėkmingai įvykdę šią užduotį mokiniai džiaugėsi ne tik pergale, bet ir skaniu saldžiu prizu.

Sporto renginių organizatorius  Robertas Mežvinskis