Su nuostabia spalvų gama atkeliavo rugsėjis…

Saulėtą rugsėjo pirmosios rytą su šypsenomis veiduose ir rudeninėmis gėlėmis rankose mokyklos aikštyne rinkosi mokiniai, mokytojai ir mokinių tėvai. Vieni ieškojo po vasaros pasikeitusių klasiokų, kiti nekantriai laukė nerimastingų naujokų.

Pirmieji nedrąsūs abiturientų vedinų pirmokėlių žingsniai ir žvilgsniai, įnešama mokyklos vėliava – mokslo metų pradžios šventė prasidėjo. Pirmasis visus pasveikino mokyklos direktorius Vladislovas Janiūnas. Mokiniams gerų mokslo metų, o mokytojams kūrybinės sėkmės linkėjo šventės svečias – Kauno miesto mero pavaduotojas Vytautas Vasilenko. Visiems susirinkusiems pasisveikinimo šokį skyrė 8a klasės mokiniai.

Po  gražios šventės aikštyne mokytojai kvietė savo auklėtinius į klases pirmajai šių mokslo metų pamokai. Prasidėjo dar vieni svajonių, lūkesčių ir naujų siekių kupini mokslo metai.