Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartis su VšĮ „Kauno futbolo akademija“ ir Lietuvos kūno kultūros akademija.

2012 m. gegužės 17 d. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla pasirašė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ Kauno futbolo akademija.
Nuotraukoje: Kauno Gedimino sporto vidurinės mokyklos direktorius Vladislovas Janiūnas (kairėje) ir VšĮ Kauno futbolo akademija direktorius Raimondas Statkevičius
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kūno kultūros akademija.
Nuotraukoje: Kauno Gedimino sporto vidurinės mokyklos direktorius Vladislovas Janiūnas (kairėje) ir Lietuvos kūno kultūros akademijos rektorius prof. Albertas Skurvydas