Svečiuose – ,,M Capital‘‘ atstovė Laura Paškevičiūtė

Lapkričio 22 d. 2a klasės mokiniai sulaukė svečio – finansų edukacijos įmonės ,,M Capital‘‘ atstovės  Lauros Paškevičiūtės. Ji  linksmai, įdomiai papasakojo apie  pinigų vertę, taupymą,  apie galimybę patiems užsidirbti. Savo pasakojimą  Laura papildė pavyzdžiais, kaip tai daro JAV, Australijoje ir kitur gyvenantys vaikai, kurie  jau ankstyvoje vaikystėje tapo verslininkais.

Paskui mokiniai kūrė savo svajonių plakatus, panaudodami reklaminių leidinių medžiagą, iliustruodami piešiniais bei užrašydami pastabas.

Pamoka buvo labai naudinga, žaisminga ir įdomi. Mokiniai sužinojo daug naujo, kai kurie pakeitė požiūrį apie  karjeros siekimą, įgavo daugiau pasitikėjimo bei noro kurti, atrasti. Tokių žinių labai  reikės ateityje.

V.Ručienė