Eksperimentų forumas „Sveikatos laboratorija“

Kovo 14 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo įtaigų 5–8 klasių mokinių eksperimentų forume „Sveikatos laboratorija”, kur renginio dalyviai rodė įvairiausius bandymus, susijusius su sveikata ir sveika mityba. Forume dalyvavo net 4 mūsų gimnazijos komandos.

Trys komandos, kurias  paruošė biologijos mokytoja J. Žukauskienė,  pademonstravo šiuos eksperimentus: 8a klasės mokinės Ugnė Vaitkevičiūtė ir Eva Skėbėrytė  –,,Gimnazijoje ir namuose vartojamo vandens tyrimas nitratų testu” , 8a klasės mokinė Alina Žalionytė  –,,Chloroflo gaminimas iš pušų ir eglių spyglių”, o 6a klasės mokinės Simona Dilevičiūtė ir Gabija Mozerytė gamino ekologišką valiklį iš kaštonų.

Biologijos ir sveikatos ugdymo mokytojos Giedrės Jonytės parengta komanda įrodė, jog tokie gėrimai, kaip koka kola, yra nevartotini ne tik dėl didelio cukraus kiekio, bet ir dėl fosforo rūgšties, dėl kurios, tiesa, jie tampa puikiomis valymo priemonėmis…

7a klasės mokiniai Melvinas Liuiza, Adolis Miciulevičius ir Meida Mickevičiūtė pademonstravo, kaip koka kola iki blizgesio nuvalo 2 centų monetą.

Mokytojos Janina Žukauskienė ir Giedrė Jonytė