Sveikiname!

Modestą Grauslį (11b), tapusį 2014-2015 mokslo metų maksimalistu sporto srityje pagal nacionalinę moksleivių skatinimo programą „Lietuvos Maksimalistai“, kurią inicijuoja prekybos tinklas „Maxima“.

2014–2015 mokslo metams bendrovės „Maxima LT“ įsteigtos stipendijos skirtos trisdešimt devyniems 5–11 klasių moksleiviams, pasižymėjusiems aštuoniose srityse – mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų bei nuolatinio pažangumo mokantis. Tarp „Lietuvos Maximalisto“ nugalėtojų iš beveik 1,5 tūkst. kandidatų, komisija išrinko ir mūsų mokyklos mokinį Modestą Grauslį.

Modestas – daugkartinis Lietuvos aklųjų ir silpnaregių čempionatų nugalėtojas, Lietuvos, Europos ir daugelio kitų čempionatų prizininkas. Modestas teigė nežinantis, ar yra vertas laimėti „Lietuvos Maximalisto“ stipendiją, nes, kaip pats sako, „mes visi esame kažko verti.“ Modestas teigia, jog yra toks, koks nori būti, o jis nori būti stiprus ir laimingas bei garsinti savo šalį sportiniais pasiekimais. Jis teigia esantis kantrus, užsispyręs ir mylintis savo šalį.