Sveikiname!

5-6 klasių mokinių komandą (Viltę Žekaitę, Elaną Žemaitį, Nidą Vitkevičiūtę, Nojų Kripavičių), laimėjusią 2-ąją vietą Kauno miesto ir rajono mokinių žinių konkurse „Aš, tu ir pasaulis“, kurį organizavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centras.

Mūsų gimnazijos komanda „Moksliukai“, puikiai pasirodžiusi komandų prisistatyme, gavusi kelionės lapą kartu su kitomis komandomis per 1 valandą „aplankė“ penkias žemės fizines erdves (pasaulio margumynai, lankytinos vietos, kultūra ir papročiai, filmai ir animaciniai filmukai), kuriose atliko įvairias užduotis: atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodį, dėliojo pasaulio žemėlapio dėlionę, žymėjo lankytinas vietas ir kt. Mūsų komanda surinko 91 tašką iš 100 galimų taškų.

Biologijos mokytoja Regina Erlickytė – Marčiukaitienė