Sveikiname lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų nugalėtojus!

Sveikiname IIIb klasės mokines: Medą Majauskaitę, Ievą Florijoną Čėsnaitę, Romą Linkevičiūtę, Kataliną Kalvaitytę. IVa klasės mokinę Austę Macijauskaitę, IIa klasės mokinę Patriciją Karaliūtę Kauno miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose laimėjusias 1-ąją vietą.

Šį sezoną Lietuvos mokyklų žaidynių (gimusių 2000-2003 m.) lengvosios atletikos atskirųjų rungčių varžyboms registravosi daugiau nei 140 mokyklų. Finaluose Klaipėdoje dalyvavo 30 vaikinų ir 27 merginų komandos, iš viso registravosi 316 dalyvių.

Susumavus visų rungčių pasirodymus geriausiai sekėsi Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos merginoms: Medai Majauskaitei, Ievai Florijonai Čėsnaitei, Austei Macijauskaitei, Romai Linkevičiūtei, Patricijai Karaliūtei ir Katalinai Kalvaitytei.