Sveikiname Gustę Makčinskaitę, Nidą Vitkevičiūtę ir Nojų Kripavičių!

2018 m. gegužės 14 d. vyko interaktyvus integruotas istorijos-anglų kalbos orientacinis žaidimas 7-8 klasių mokiniams „Kauno miesto ištakos“. Šis konkursas skatino mokinius domėtis Lietuvos bei savo miesto istorija,  puoselėti tautinę savimonę bei pilietines vertybes, aptarti Kauno miesto ištakas iliustruojančius  architektūrinius pastatus.

Mokiniai, naudodamiesi Kauno senamiesčio topografiniu žemėlapiu, turėjo surasti nurodytus 14-16 amžių iliustruojančius architektūrinius pastatus ir anglų kalba atlikti užduočių lape nurodytas užduotis. Užduotys buvo užšifruotos QR kodais,  joms buvo skirtos 45 minutės. Žaidimas prasidėjo Santakos parke prie paminklo popiežiui Jonui Pauliui II, o baigėsi prie Kauno pilies. Žaidime dalyvavo 14 Kauno miesto mokyklų komandų. Mūsų gimnazijai atstovavo 8a klasės mokiniai: Nojus Kripavičius, Gustė Makčinskaitė ir Nida Vitkevičiūtė. Sveikiname mūsų komandą, užėmusią II-ąją vietą!

Mokinius ruošė istorijos mokytoja metodininkė Edita Mačiulaitienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Pušnovienė.