Sveikiname!

Džiaugiamės pasiekimais ir sveikiname Kalbų ir Gamtos Kengūrų laimėtojus.>

Sveikiname Kalbų Kengūros laimėtojus:

4a klasės mokinę Vaivą Pilkauskaitę, laimėjusią sidabrinį diplomą lietuvių kalbos Kengūroje (mokytoja – Loreta Bankauskienė).

4a klasės mokinius: Kasparą Sakalauską, anglų kalbos Kengūroje laimėjusį auksinį diplomą, Gretą Zambacevičiūtę ir Saulių Cicėną – sidabrinius diplomus (mokytoja – Loreta Bankauskienė).

5a klasės mokinius: Guodą Gudinavičiūtę ir Jokūbą Proškevičių, laimėjusius oranžinius diplomus anglų kalbos Kengūroje (mokytoja – Regina Rosickienė).

6a klasės mokinę Gabrielę Domarkaitę, laimėjusią oranžinį diplomą anglų kalbos Kengūroje (mokytoja – Regina Rosickienė).

6a klasės mokinius: Airidą Valiukėną, Dianą Fomkinaitę, Kamilę Plaušinytę, Kotryną Kondrotaitę, Sandrą Gutmanaitę ir Viktoriją Mankutę, laimėjusius auksinius diplomus rusų kalbos Kengūroje (mokytoja – Vaida Gabalienė).

8a klasės mokinę Martyną Kveškevičiūtę, laimėjusią oranžinį diplomą lietuvių kalbos Kengūroje (mokytoja – Rūta Gadeckienė).

Sveikiname Gamtos Kengūros laimėtojus:

2a klasės mokinį Nojų Kripavičių, gamtos Kengūroje laimėjusį oranžinį diplomą (mokytoja – Virginija Ručienė).

5a klasės mokinius: Gustę Deksnytę, Povilą Čėsną ir Santą Minkštimaitę, gamtos Kengūroje laimėjusius auksinius diplomus (mokytoja – Regina Erlickytė – Marčiukaitienė).

6a klasės mokinę Pauliną Jankauskaitę, gamtos Kengūroje laimėjusią oranžinį diplomą (mokytoja – Odeta Grigelevičienė).