Sveikų dantų priežiūros programa mokyklos bendruomenei

Burnos sveikata yra neatsiejama žmogaus sveikatos dalis. Jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų turi būti rūpinamasi burnos sveikata, tai yra ugdomi burnos higienos įgūdžiai. Graži šypsena – sveiki dantys, o tai garantuoja puikią savijautą.

Vasario ir kovo mėnesį, mūsų mokyklos mokiniai lankosi Kauno Kolegijos Medicinos fakulteto Burnos higienos katedroje. Čia studentai bei dėstytojai ne tik padeda pasirinkti tinkamiausią dantų šepetėlį, dantų pastą, skalavimo tirpalą ar kitas tarpdančių priemones, bet ir pašalina minkštą bei kietą dantų apnašą, poliruoja dantų bei plombų paviršius, juos balina, padengia dantų vageles silantais ar kitomis dantis apsaugančiomis medžiagomis. Maloni aplinka, bendravimas ir patarimai suteikia mokiniams reikiamas žinias, kaip tinkamai pasirūpinti kasdienine burnos higiena.

Sutikime pavasarį su šypsena!