Home » Uncategorized » Tarptautinė futbolo diena

Tarptautinė futbolo diena

Gruodžio 16 dieną įvyko tradicinis futbolo turnyras, skirtas tarptautinei futbolo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo šešios Kauno miesto ugdymo įstaigų 1–3-ių klasių mokinių komandos. Norinčių buvo dvigubai tiek, deja, negalėjome visų priimti.

Ištraukus burtus į A grupę pateko salės šeimininkai – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos atstovai, Kauno Šilo pradinė mokykla ir Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija.

B grupės komandos: Kauno A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras, Kauno Veršvų vidurinė mokykla ir mokykla-darželis „Rūtelė“.

A grupėje, kurioje varžėsi ir mūsų gimnazijos futbolininkai, triumfavo Kauno Šilo pradinės mokyklos komanda, iškovojusi abi pergales. Antrąją vietą užėmė šeimininkai, 4:1 nugalėję J. Dobkevičiaus progimnaziją, tačiau pralaimėję Šilo pradinei mokyklai. Paskutinę vietą, nepatyrusi pergalės skonio, užėmė J. Dobkevičiaus progimnazijos komanda.

B grupėje scenarijus klostėsi panašiai kaip ir A grupėje. Grupės varžybas laimėjo „Rūtelės“ komanda, antri liko Veršvų vidurinės mokyklos mokiniai, treti – A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro jaunieji futbolininkai.

Dėl patekimo į finalą mūsų gimnazijos komandai teko susirungti su „Rūtelės“ futbolininkais; deja, pralaimėjome rezultatu 0:3 ir teko laukti, kas bus mūsų varžovai kovoje dėl 3-ios vietos. Kitose varžybose Šilo pradinės mokyklos žaidėjai nugalėjo Veršvų vidurinės mokyklos komandą 4:0 ir pateko į finalą.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos šeimininkai, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos žaidėjai, palaikomi savų sirgalių, tėvelių ir mamyčių, sutriuškino Veršvų vidurinės mokyklos komandą 4:0 ir pasipuošė bronzos apdovanojimais.

Finale vyko atkakli kova tarp „Rūtelės“ ir Šilo komandų. Nei vieni, nei kiti nenorėjo pasiduoti. Rezultatas dažnai keitėsi. Tai vieni, tai kiti išsiverždavo į priekį, tačiau pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 3:3. Baudinių serijoje sėkmė lydėjo „Rūtelės“ komandą, kuri triumfavo šiame turnyre.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis