Home » Uncategorized » Tarptautinė futbolo diena

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:45 - 11.30
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Pamokų tvarkaraštis

Mokinių atostogos

Elektroninis dienynas

Projektai


Nuorodos

Statistika

32123

Tarptautinė futbolo diena

Gruodžio 16 dieną įvyko tradicinis futbolo turnyras, skirtas tarptautinei futbolo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo šešios Kauno miesto ugdymo įstaigų 1–3-ių klasių mokinių komandos. Norinčių buvo dvigubai tiek, deja, negalėjome visų priimti.

Ištraukus burtus į A grupę pateko salės šeimininkai – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos atstovai, Kauno Šilo pradinė mokykla ir Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija.

B grupės komandos: Kauno A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras, Kauno Veršvų vidurinė mokykla ir mokykla-darželis „Rūtelė“.

A grupėje, kurioje varžėsi ir mūsų gimnazijos futbolininkai, triumfavo Kauno Šilo pradinės mokyklos komanda, iškovojusi abi pergales. Antrąją vietą užėmė šeimininkai, 4:1 nugalėję J. Dobkevičiaus progimnaziją, tačiau pralaimėję Šilo pradinei mokyklai. Paskutinę vietą, nepatyrusi pergalės skonio, užėmė J. Dobkevičiaus progimnazijos komanda.

B grupėje scenarijus klostėsi panašiai kaip ir A grupėje. Grupės varžybas laimėjo „Rūtelės“ komanda, antri liko Veršvų vidurinės mokyklos mokiniai, treti – A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro jaunieji futbolininkai.

Dėl patekimo į finalą mūsų gimnazijos komandai teko susirungti su „Rūtelės“ futbolininkais; deja, pralaimėjome rezultatu 0:3 ir teko laukti, kas bus mūsų varžovai kovoje dėl 3-ios vietos. Kitose varžybose Šilo pradinės mokyklos žaidėjai nugalėjo Veršvų vidurinės mokyklos komandą 4:0 ir pateko į finalą.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos šeimininkai, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos žaidėjai, palaikomi savų sirgalių, tėvelių ir mamyčių, sutriuškino Veršvų vidurinės mokyklos komandą 4:0 ir pasipuošė bronzos apdovanojimais.

Finale vyko atkakli kova tarp „Rūtelės“ ir Šilo komandų. Nei vieni, nei kiti nenorėjo pasiduoti. Rezultatas dažnai keitėsi. Tai vieni, tai kiti išsiverždavo į priekį, tačiau pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 3:3. Baudinių serijoje sėkmė lydėjo „Rūtelės“ komandą, kuri triumfavo šiame turnyre.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis