Tarptautinė vaikų knygos diena gimnazijos bibliotekoje

2019 m. balandžio 2-ąją, Tarptautinę vaikų knygos dieną, gimnazijos bibliotekoje lankėsi pradinių klasių mokiniai, nes būtent jie yra šauniausi ir smalsiausi skaitytojai! Ši nuostabi vaikų knygos diena kasmet minima balandžio 2-ąją žymaus austrų pasakotojo H. K. Anderseno gimimo dienai atminti. Šįmet ši šventė ypatinga Lietuvai, nes Tarptautinės vaikų knygos tarybos Lietuvos skyrius laimėjo konkursą ir tapo rėmėju. Pasaulio visuomenei skirtą kreipimosi laišką ir plakatą sukūrė lietuvių rašytojas Kęstutis Kasparavičius.

Gimnazijos pradinukai išklausė ir gavo dovanų K. Kasparavičiaus  kreipimąsi „Knygos padeda neskubėti“, jiems buvo pristatyta  2018 metų geriausia, gražiausia vaikų knygelė, o renginio pabaigoje vaikai sprendė kryžiažodžius apie knygas ir pasakų herojus.