Tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas

Gimnazijos šeštokai šiemet pirmą kartą įsitraukė į Tarptautinį knygų skirtukų mainų projektą, kuriame dalyvauja mokinai iš įvairiausių  pasaulio šalių. Vaikai kuria knygos skirtukus ir keičiasi jais su kitų šalių mokiniais. Taip  jie dalinasi skaitymo malonumu ir susiranda naujų draugų visame pasaulyje.

Mūsų gimnazijos 6a klasės mokiniai kūrė knygų skirtukus anglų kalbos pamokų metu. Juos išsiuntėme į Agrupamento de Escolas de Aver-o-Mar mokyklą, įsikūrusią   mieste Portugalijoje.  Po kiek laiko sulaukėme siuntos . Nekantriai išpakavome siuntinį, kur radome  pluoštą gražiausių skirtukų nuo Portugalijos vaikų.

Šeštokai gėrėjosi skirtukais, žiūrėjo  filmuką apie Póvoa de Varzim  miestą, o tada panoro dar daugiau sužinoti apie naujų jų draugų mokyklą, apie šalies papročius ir tradicijas.

Smagu dalyvauti projekte, kuris skatina mokinių bendravimą, kūrybiškumą, dalijimąsi skaitymo malonumu. Tikimės, kad šis tarptautinis knygų skirtukų mainų projektas perraugs į ilgalaikę, nuoširdžią draugystę.