Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo

Spalio 9 dieną mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko renginys, skirtas Tarptautiniam mokyklų bibliotekų mėnesiui paminėti. Čia susirinko knygos mylėtojai – ketvirtokai. Savo mėgstamas knygas pristatė Gabrielė Kederytė, Katrina Cicėnaitė, Gytis Kleiva ir Žanas Šestakovas. Bibliotekos vedėja Aušra papasakojo apie naujausias knygeles, skirtas mažiesiems skaitytojams. Kartu prisiminėme knygos atsiradimo istoriją, jos kelią iki mūsų laikų bibliotekų.

Taip pat renginyje buvo apdovanota daugiausia knygų per praeitus mokslo metus perskaičiusi ketvirtos klasės mokinė Saulė Žemyna Kregždytė. Ar atspėsite, kokią dovaną Saulė gavo?.. Kviečiame visus, kurie nori daugiau sužinoti, patirti nuotykių, geriau suprasti mus supantį pasaulį arba tiesiog šauniai praleisti laiką  su knyga – dažniau užsukti į gimnazijos biblioteką!

Bibliotekos vedėja Aušra,  4 klasės mokytoja Ina