Tolerancijos skatinimo projektas „Kai susitinka istorijos”

Balandžio 14 dieną gimnazijoje svečiavosi darnaus vystymosi švietimo lektorius, Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto edukologijos doktorantas, NVO „Diversity Development Group” tyrėjas Jogaila Vaitekaitis. Jis vedė užsiėmimą  I-II klasių mokiniams apie migracijos procesus.

Visuomenės požiūris į migraciją sparčiai keičiasi, kinta ir supratimas apie tai, kas yra ir koks turėtų būti darnus gyvenimas šiuolaikinėje bei socialiai atsakingoje bendruomenėje. Šios pamokos metu interaktyvių ir dialogą skatinančių veiklų pagalba buvo žiūrima į globalaus pasaulio iššūkius, siekiant suteikti kompetencijų giliau ir išsamiau pažvelgti į tikrovę, kurioje mokiniai gyvena, ugdyti jų gebėjimus kritiškai įvertinti ir susieti pasaulinius iššūkius.