Tradicinė viktorina „Kalba valdo net karalius“

Balandžio 22 d. mokykloje vyko jau tradicija tapusi Kauno miesto mokyklų lietuvių kalbos viktorina „Kalba valdo net karalius“, skirta Etnografinių regionų metams.

Mokyklai atstovavusi jungtinė septintokų ir aštuntokų komanda sulaukė svečių iš Juozo Naujalio muzikos gimnazijos, „Nemuno“ mokyklos – daugiafunkcio centro, Jurgio Dobkevičiaus ir Stasio Lozoraičio vidurinių mokyklų.

Mokiniams teko parodyti įvairius gebėjimus: įminti mįsles, užbaigti patarles, parodyti literatūros teorijos žinias, atpažinti kūrinių autorius, parašyti kuo ilgesnį sakinį, kurio visi žodžiai prasideda ta pačia raide, „suvaidinti raidę“, netgi užrašyti paukščių kalbą.

Komandų atsakymus vertinusi komisija suskaičiavo taškus ir nugalėtoja paskelbė Juozo Naujalio muzikos gimnazijos komandą, antrąją vietą skyrė Jurgio Dobkevičiaus vidurinės mokyklos atstovams, o trečioji vieta atiteko „Nemuno“ mokyklos – daugiafunkcio centro komandai.

Viktoriną 7-8 klasių mokiniams organizavo ir užduotis komandoms kūrė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojos Rūta Gadeckienė ir Daiva Mileckienė.