TRADICINĖ VIKTORINA „KALBA VALDO NET KARALIUS“

Gegužės 6  d. mokykloje vyko jau tradicija tapusi Kauno miesto mokyklų lietuvių kalbos viktorina „Kalba valdo net karalius“, skirta Tarmių metams.

Viktoriną 10 klasių mokiniams organizavo ir užduotis komandoms kūrė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojos Rūta Gadeckienė ir Daiva Mileckienė.

Mokyklai atstovavusi jungtinė dešimtokų komanda sulaukė svečių iš Kauno šv. Prančiškaus mokyklos, „Nemuno“, Jurgio Dobkevičiaus, Stasio Lozoraičio vidurinių mokyklų ir Maironio universitetinės gimnazijos. Mokiniams teko parodyti įvairius gebėjimus: pasakyti įvairių tekstų autorius, taisyti neteiktiną žodžių vartoseną, įminti literatūrines mįsles, atpažinti su literatūra susijusius objektus, netgi parodyti kalbos istorijos žinias.

Komandų atsakymus vertinusi komisija suskaičiavo taškus ir nugalėtoja paskelbė „Nemuno“ vidurinės mokyklos komandą, antrąją vietą skyrė Jurgio Dobkevičiaus vidurinės mokyklos atstovams, o trečioji vieta atiteko šeimininkų komandai.

Viktorinos akimirkos

Lietuvių kalbos mokytoja