TRADICINIS SALOMĖJIŠKŲ MOKYKLŲ SUSITIKIMAS

Lapkričio vėjams gainiojant paskutinius lapus į tradicinį – jau 55-ąjį – susitikimą rinkosi salomėjiškų mokyklų atstovai.

Svečius iš Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos šiemet priėmė Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija. Toks mokyklų susitikimas vyksta rotacijos principu – kas penkerius metus į tą pačią vietą susirenkama pagerbti poetės Salomėjos Nėries atminimo.

Į sostinę atvykusiems svečiams Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija parengė įspūdingą programą. Mokyklų delegacijos lankėsi Lietuvos Respublikos Seime, Taikomosios dailės muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje „Prabangos dvelksmas“, viešėjo Prezidento rūmuose. Susitikimą vainikavo gimnazijos mokinių ir mokytojų parengta meninė programa, skirta Salomėjai Nėriai.

Keisdamiesi simbolinėmis atminimo dovanomis salomėjiškų mokyklų atstovai neslėpė pasididžiavimo daugiau nei pusę amžiaus gyvuojančia tradicija.

Susitikimo akimirkos