Pagrindinis ugdymas

Pagrindinio ugdymo paskirtis – suteikti asmeniui dorinės, sociokultūrinės ir pilietinės brandos pagrindus, bendrąjį raštingumą, technologinio raštingumo pradmenis, ugdyti tautinį sąmoningumą, išugdyti siekimą ir gebėjimą apsispręsti, pasirinkti ir mokytis toliau.
Pagrindinio ugdymo programos I dalis apima ketverių metų pagrindinio turinio koncentrą (5-8 klasės), II dalis – dviejų metų pagrindinio ugdymo turinio koncentrą (I-II klasės).
Pagrindinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokinys, turintis visų ugdymo plano dalykų patenkinamus metinius įvertinimus, laikomas baigusiu pagrindinio ugdymo programą, įgijusiu pagrindinį išsilavinimą ir teisę tęsti mokymąsi pagal vidurinio ugdymo programą.

Klasės ir jų auklėtojos

KlasėAuklėtojaMokinių skaičius
5aVilija Navickienė23
6aAugustinas Liandsbergis30
7aVilma Burbulienė25
8aEdita Mačiulaitienė30
IaKarolina Šukytė30
IbLukas Rimkevičius28
IIaNeringa Zalubienė25
IIbVilma Sereckienė20
IIcKristina Minkevičiūtė23

Ugdymo procesas pagal pagrindinio ugdymo (I ir II dalį) programas 5-8 ir I-II klasėse skirstomas pusmečiais. 2020-2021 m.m. pusmečių trukmė:

PusmetisPradžiaPabaiga
1 pusmetisrugsėjo 1 d.sausio 29 d.
2 pusmetis (5 – III klasėms)vasario 1 d.birželio 23 d.

Pradedantiems mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą 5 klasės mokiniams gimnazija skiria 1 mėnesio adaptacinį laikotarpį. Adaptaciniu laikotarpiu 5 klasių mokinių pažanga ir pasiekimai nevertinami pažymiais.

5-8 KLASIŲ KOLEKTYVAI

I-II KLASIŲ KOLEKTYVAI