„UniJunior 2017“

Kovo 17 d., penktadienį, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Kauno universitetinių mokyklų protų mūšyje „UniJunior 2017“, kurį organizavo KTU Vaižganto progimnazija ir Kauno technologijos universitetas (KTU). Šis renginys vyko jau trečiąjį kartą ir subūrė mieste veikiančias universitetines – KTU, LSU, LSMU, VDU, ASU – mokyklas.

Renginyje dalyvavo dvi KTU komandos – „Nieko tokio“ ir „Būna visko…“ (KTU, KTU gimnazija, KTU Vaižganto progimnazija, KTU inžinerijos licėjus), VDU komanda „VDU komanda“ (VDU, VDU „Rasos” gimnazija ir „Atžalyno” progimnazija), LSMU komanda „Bliūdas ant galvos“ (LSMU, LSMU gimnazija), ASU komanda „Jungtinės pajėgos“ (ASU, Maironio universitetinė gimnazija, KTU Vaižganto progimnazija). Kiekvieną komandą sudarė du 7-8 klasių mokiniai, du I-IV kl. mokiniai, mokytojas, dėstytojas ir studentas.

Mūsų gimnazistai Vaiva Puniškytė, Ernestas Juškevičius, Ieva Petrauskaitė, Tadas Vaičiulis, istorijos mokytoja Edita Mačiulaitienė drauge su Karoliu Čekanavičiumi, buvusiu gimnazijos mokiniu, dabar studijuojančiu LSU, bei su LSU dėstytoja Aida Gružauskiene atstovavo jungtinei gimnazijos ir LSU komandai „Taurai“.

Viktorinos užduotis ruošė KTU dėstytoja Jurga Vitkuvienė. Klausimus „Kolegų ture“ viena kitai pateikė ir komandos. Viktoriną sudarė 5 turai, kiekviename ture reikėjo atsakyti į 10 klausimų. Komisiją sudarė universitetų atstovai. Renginys truko beveik keturias valandas, bet laikas neprailgo, nes klausimai buvo įdomūs, įtampa didelė. Aistras numalšino „UniJunior“ krikštamote tituluojama KTU MGMF dekanė Bronė Narkevičienė – ji visus pavaišino tortu. Trečiąją vietą laimėjo KTU komanda „Būna visko…“, antrąją – LSMU komanda „Bliūdas ant galvos“, o nugalėtoja tapo VDU komanda, kuriai ir buvo įteikta nugalėtojų taurė.