Vasario 16-oji mūsų gimnazijoje

Vasario 7–11d. mūsų gimnazijoje vyko renginiai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vienas iš jų – renginys „Mokinys – mokiniui“. Ia ir IIa klasės mokinių komandos vedė istorijos ir pilietiškumo pamokas 1–4 ir 6 klasės mokiniams. Gimnazistai mažiesiems draugams pristatė svarbiausius istorinius įvykius, jų reikšmę, giedojo Lietuvos himną, atsakinėjo į klausimus, piešė. 5a klasės mokiniai istorijos pamokoje diskutavo apie tai, kodėl gerai gyventi laisvoje šalyje ir rašė sveikinimus Lietuvai.

Vasario 12 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, 6a, Ia ir Ib jungėsi į didžiausią bendradarbiavimo pamoką, skirtą Vasario 16-ajai paminėti. Šioje pamokoje dalyvavo daugiau nei 450 klasių iš visos Lietuvos. Pamokos pradžioje mokiniai sugiedojo Lietuvos himną, mentimeter programėlėje rašė savo mintis apie Lietuvą.