Vasario – Olimpinio mėnesio atidarymo šventė

Vasario 3 d. gimnazijoje įvyko vasario – Olimpinio mėnesio atidarymo šventė. Skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“ viena paskui kitą į salę įėjo skirtingų olimpinių sporto šakų atstovai: konkūrai (1a), vandensvydininkai (2a), krepšininkai (3a), futbolininkai (4a), buriuotojai (5a), lengvaatlečiai (6a), dviratininkai (7a), imtynininkai (8a), tinklininkai (8b), irkluotojai (Ia), slidininkai (Ib), ledo ritulininkai (IIa), sportinės gimnastikos atstovai (10b).

Šventėje dalyvavo dvi garbingos viešnios: Sonata Tamošaitytė – Lietuvos sprinterė, nacionalinio bėgimo 100 m su kliūtimis ir estafetės 4 x 100 m čempionė ir rekordininkė, bei Gintarė Venčkauskaitė – penkiakovininkė, Londono Olimpinių žaidynių dalyvė.

Kaip tikrose Olimpinėse žaidynėse buvo įnešta ir pakelta Olimpinė vėliava, uždegta Olimpinė ugnis. Sugiedotas gimnazijos himnas. Susirinkusiuosius sveikino baleto vadovės Rasos Butrimavičiūtės jaunių grupės baleto šokėjos. Olimpinių žaidynių įkūrėjų graikų garbei, šokių mokytojos Editos Mačiulaitienės mokiniai atliko graikiškąjį šokį Sirtakį. Po svečių ir direktoriaus sveikinimo žodžių kiekviena klasė savaip pristatė vieną iš Olimpinių sporto šakų. Vieni šoko, dainavo, kiti demonstravo sportinį inventorių, dar kiti nupasakojo visą sporto šakos atsiradimo istoriją.

Kiekvieną klasę vertino autoritetinga komisija. Po visų  įspūdingų  pasirodymų komisija ilgai užtruko kol nusprendė, kuris pasirodymas yra pats įsimintiniausias, išradingiausias ir originaliausias. Sužavėta visų pasirodymų, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Teškevičienė dėkojo visiems už puikų renginį ir paskelbė, jog įsimintiniausi buvo slidininkai (Ib), išradingiausi – futbolininkai (4a), o originaliausiais tapo imtynininkai (8a). Komandų kapitonai iš mūsų viešnių olimpiečių rankų buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais – šakočiais.

Po atidarymo ceremonijos vyko tinklinio varžybos, organizuotos kartu su projektu „AIESEC LIETUVA“. Varžybose dalyvavo Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla – daugiafunkcinis centras, Kauno KTU Inžinerijos licėjus, Kauno Rokų, „Santaros“ gimnazijų ir šeimininkų – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda. Komandas sudarė aštuntų klasių merginos ir vaikinai. Šį draugišką tinklinio turnyrą laimėjo mūsų gimnazijos komanda, finale rezultatu 2:0 nugalėjusi svečius iš „Santaros“ gimnazijos. Trečią vietą užėmė KTU Inžinerijos licėjaus komanda. Komandos prizininkės buvo apdovanotos pakvietimais į boulingą.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis