Vasario – Olimpinio mėnesio – uždarymo šventė

Vasaris prabėgo greitai, o su juo pralėkė ir projektas „Vasaris – Olimpinis mėnuo“. Turėjome įvairių trukdžių, išgyvenome net karantiną, bet niekas mūsų nepalaužė ir nesugadino geros nuotaikos.  Visą mėnesį vyko įvairiausi Olimpinio mėnesio renginiai, varžybos, pasirodymai.

Šiais metais minime Lietuvos šimtmetį, todėl vasario mėnesį surengėme  varžybas, kuri komanda – mokytojų ar mokinių – pirmoji įmes šimtą baudų. Tikra žiema su daug sniego leido gimnazijos kieme pasidžiaugti pradinių klasių žiemos švente „Šalčio nebijok – su draugu sportuok“. Pradinukai taip pat piešė žiemos olimpines žaidynes masiniame piešimo konkurse. Vyko sportiškiausios šeimos kerlingo varžybos, kuriose triumfavo Miciulevičių šeima. 7b klasės mokiniai tapo Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo čempionais.  Mėgavomės žiemos malonumais ledo arenoje. Gimnazijos mergaičių futbolo komanda  sėkmingai pasirodė „LadyGolo“ turnyre – Kauno mieste užėmė trečiąją vietą. Ib klasės mokiniai Juozas Lubas, Ridas Aleksandravičius ir Jonas Malinauskas puikiai atstovavo gimnaziją Kauno miesto mokyklų žaidynių smiginio varžybose ir užėmė 2-ąją vietą. Gimnazijos golfo komanda (Viktorija Cibuliakaitė, Kornelija Šapalaitė, Mantas Vilkaitis, Rusnė Lieputė, Gabrielė Augulytė) Kauno miesto Mažojo golfo varžybose užėmė 2-ąją vietą ir pateko į Lietuvos finalines varžybas.

Po visų sveikinimų ir apdovanojimų vyko šoko fiesta, kuri sutapo su Olimpinio mėnesio uždarymo švente. Klasės turėjo nemažai laiko pasiruošti ir parodyti  ritmingus, užvedančius, nepakartojamus šokius. Fantastiški pasirodymai  neleido ramiai sėdėti savo vietose. Bet didžiausią euforiją sukėlė netikėtai scenoje pasirodžiusios gimnazijos mokytojos, atlikusios išraiškingą pasirodymą.

Dėkojame Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui už paramą įsteigiant prizus bei dovanas.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis