Vasario – Olimpinio mėnesio – uždarymo šventė

Vasaris prabėgo greitai, o su juo pralėkė ir projektas „Vasaris – Olimpinis mėnuo“. Tradiciškai projektą pabaigėme uždarymo švente šokio ritmu. Šiai uždarymo šventei kiekviena klasė turėjo paruošti šokio pasirodymą.

Šiais metais projektas visą mėnesį vyko labai aktyviai ir intensyviai.  Miesto mastu organizavome lėkščiasvydžio, 3×3 krepšinio turnyrus, kur laimėjome pirmąsias vietas. Dalyvavome futbolo turnyre Jono Jablonskio gimnazijos taurei laimėti ir taip pat tapome čempionais. Šeimų komandos dalyvavo „Sportiškiausios šeimos“ golfo varžybose.  Pradinukai aktyviai „išvarė“ žiemą iš kiemo dalyvaudami estafečių varžybose, taip pat piešė savo mėgstamiausią sporto šaką masiniame piešimo konkurse.  Gimnazijos mergaičių ir merginų futbolo komandos sėkmingai pasirodė „Ladygolo“ turnyre.  5-I klasių mokiniai „laužė galvas“ protmūšyje apie fizinį aktyvumą ir sportą. Mėgavomės žiemos malonumais ledo arenoje.

Visą vasario mėnesį gimnazijoje vyko tinklinio, ringo, stalo teniso varžybos. Tinklinio varžybas laimėjo Ia komanda. Ringo varžybų nugalėtoja tapo 8a klasės komanda „Žiburėliai“ , antra – 8a klasės komanda „GVB“, treti – 7a klasės „Bebriukai“. Stalo teniso turnyrą laimėjo daugiausiai pergalių iškovojęs IIIa klasės mokinys Justas Sakalauskas, antrąją vietą užėmė Lukas Padaiga (IIIa klasė), trečiąją – Gytis Ambrazevičius (Ia klasė).

Galima drąsiai teigti, kad šis projektas yra vienas masiškiausių gimnazijos projektų, nes jame  dalyvavo beveik visi gimnazijos mokiniai.

Dėkojame Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui už paramą įsteigiant prizus bei dovanas.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis