Žemės dienos renginiai mokykloje

Pasaulinės Žemės dienos minėjimui mokyklos mokiniai aktyviai ruošėsi visą kovo mėnesį: rinko informaciją pasirinktomis temomis ir ruošėsi konferencijai, piešė piešinius, kuriuose perteikė savo požiūrį į pavasarinį žolės deginimą ir Žemės išsaugojimą. Pasibaigus piešinių konkursui mokykloje įrengta paroda, o geriausieji darbai išsiųsti į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą dalyvauti tarptautinėje akcijoje „Aš noriu gyventi!“.

Kovo 22 d. mokykloje vyko pasaulinėms Žemės ir Vandens dienoms paminėti skirta 1-12 klasių mokinių konferencija, kurioje 68 mokyklos mokiniai pristatė 43 pranešimus gamtosaugos ir ekologijos temomis. Konferencijos darbas vyko dviejose sekcijose, kuriose patys mokiniai rinko įdomiausius pranešimus. 1-4 klasių grupėje įdomiausiais pranešimais išrinkti „Vilkai“ (Simonas Valionis, 3a kl.) ir „10 pavojingiausių pasaulio gyvūnų“ (Auktuma Butkevičiūtė, 4a kl.); 5-8 klasių grupėje – „Uraganai“ (Aurelija Sokolovaitė, Reda Šatinskaitė, 7a kl.) ir „Islandijos ugnikalniai“ (Estera Dmitrenko, Indrė Apolskytė, 8a kl.); 9-12 klasių grupėje– „Visuotinis atšilimas“ (Emilija Demenytė, Aivaras Kaulinis, Katryna Karpovaitė, 9a kl.) ir „Klimato kaitos poveikis ekosistemoms“ (Milda Stadaliūtė, 11a kl.). Įdomiausių pranešimų autoriai apdovanoti padėkos raštais ir leidyklos „Lututė“ knygomis. Visiems konferencijos dalyviams įteiktos padėkos už dalyvavimą konferencijoje.

Dėkojame už aktyvų dalyvavimą renginiuose!

Organizatorės:
biologijos mokytoja Regina Erlickytė-Marčiukaitienė