Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 1-osios rytą su šypsenomis veiduose ir rudeninėmis gėlėmis rankose gimnazijos aikštyne rinkosi gausus būrys mokinių ir jų artimųjų, mokytojai ir svečiai.

Gimnazijos himnas, pirmieji nedrąsūs abiturientų vedinų pirmokėlių žingsniai ir žvilgsniai, įnešama Lietuvos vėliava, valstybės himnas – mokslo metų pradžios šventė prasidėjo. Bendruomenę sveikino gimnazijos direktorius Vladislovas Janiūnas ir šventės svečiai: Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Rimantas Mikaitis, Nacionalinės futbolo akademijos direktorius Raimondas Statkevičius, lydimas aukšto meistriškumo futbolo akademijos auklėtinių Vykinto Slivkos bei buvusių šios mokyklos mokinių Deimanto Petravičiaus ir Luko Spalvio, Lietuvos tinklinio federacijos generalinis sekretorius Juozas Lapeika. Kauno viešosios policijos valdymo organizavimo skyriaus viršininkas Robertas Stauskis palinkėjo mokiniams saugaus kelio į gimnaziją ir padovanojo pirmokėliams atšvaitus. Šventę papuošė grupės 16 Hz/Tribute koncertas.

Po  gražios šventės aikštyne mokytojai kvietė savo auklėtinius į klases pirmajai šių mokslo metų pamokai. Prasidėjo dar vieni svajonių, lūkesčių ir naujų siekių kupini mokslo metai.

Mokslingų, protingų, draugingų ir išradingų mokslo metų!